MvMstyle

Piotr Talarczyk

Zarząd

e-mail: p.talarczyk@raccoon-logistics.pl

MvMstyle

Mateusz Rogoziński

Zarząd

e-mail: m.rogozinski@raccoon-logistics.pl

MvMstyle

Karolina Kamińska

Manager Działu Handlowego
Tel. +48 507 191 370
e-mail: k.kaminska@raccoon-logistics.pl

MvMstyle

Alex Martellacci

Dyrektor Działu Transportu
Tel. +48 513 704 999
e-mail: a.martellacci@raccoon-logistics.pl

MvMstyle

Monika Najder

Specjalista Działu Transportu
Tel. +48 510 257 799
e-mail: m.najder@raccoon-logistics.pl

MvMstyle

Mateusz Gałęcki

Specjalista Działu Transportu
Tel. +48 505 810 291
e-mail: m.galecki@raccoon-logistics.pl

MvMstyle

Karolina Sznajder

Manager Działu Finansowego
Tel. +48 61 200 11 87
e-mail: k.sznajder@raccoon-logistics.pl

MvMstyle

Liliana Tarnowska

Specjalista Działu Handlowego
Tel. +48 505 346 284
e-mail: l.tarnowska@raccoon-logistics.pl

MvMstyle

Agnieszka Kubicka

Manager Działu Należności
Tel. +48 61 200 11 87
e-mail: a.kubicka@raccoon-logistics.pl


[recaptcha]